Fizikai, segéd, betanított munka

Medencegépészeti és fóliázási gyakornok munkatársat keresünk Egyeken

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Egyek
2018. 03. 01. 20:03

Medencegépészeti és fóliázási gyakornok

Feladatok:

  • medencegépész és fóliázó szakember melletti segédkezés
  • medence karbantartás (takarítás, porszívózás, vegyszerezés)
  • anyagbeszerzés nagykereskedésből, szállítmányozás kisteherautóval
  • anyagok előkészítése kiszállításra a raktárban
  • raktár és kisteherautó rendezése, takarítása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • precizitás, térlátás, műszaki érzék
  • jó állóképesség
  • proaktivitás, kiemelt problémamegoldó képesség
  • alapfokú elméleti és gyakorlati medencefóliázás és medencegépészet képzés sikeres teljesítése a kiválasztás során

Neked ajánljuk ezt a munkát, ha:

  • szeretsz szabad levegőn dolgozni, szereted a nyári időjárást
  • szeretsz utazni és szívesen bejárod az országot
  • érdekelnek a műszaki dolgok
  • szívesen dolgozol tapasztalt szakember mellett
  • nem ijedsz meg a kétkezi munkától
  • nyitott, érdeklődő vagy

A munkahelyről:

  • növekvő építőipari vállalat, amelynek a fő tevékenysége magán- és strandmedencék kivitelezése
  • alkohol- és dohányfüstmentes környezet
  • jókedvű, fiatalos csapat
  • jóhírű, a minőségről, a fiatalos és közvetlen kommunikációról ismert vállalat
  • vidéki központ
  • prémium megrendelői kör
  • szakmai fejlődési lehetőség kivitelező mester és projektvezetői posztra
  • szakmai fejlődési lehetőség értékesítői posztra

Jelentkezési határidő: 2018. március 16.

Kiválasztási folyamat, képzések: 2018. március 19-től

Munkakezdés: 2018. április 2.

Heti 5 nap, napi 10 órás munkavégzés.

Jelentkezni e-mailben lehet, önéletrajz elküldésével az info@medencefoliazas.eu címre.

További információ kérése: e-mailben info@medencefoliazas.eu vagy telefonon +36-30//799-0278

Jelentkezz akkor is, ha csak nyár végéig érdekel a pozíció!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése