Szakmunka

Cnc gépkezelő, programozó álláslehetőség Tiszafüreden

Munkavégzés helye: Tiszafüred
2020. 07. 07. 08:32

Nyugat-magyarországi forgácsoló cég tiszafüredi részlegének szeptember-októberi megnyitása után keres gépkezelőt+programozót marógépre és esztergára (marógép Heidenhain, eszterga Siemens 840d és 828 vezérlés),2 műszakos munkarenben .

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Kérném az önéletrajzban fizetési igény megjelölését !

Feladatok:

  • Egyedi alkatrészek gyártása, programozása, ellenőrzése rajz, modell alapján

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség

Előnyök:

  • Számítógép ismerete (autocad,edge cam)

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • családi vállalkozás
  • bérezés megeggyezés szerint

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése